Dezpack Dietto ile İdeal Kilonuza Kavuşun! - Sağlık Köşesi

Dezpack Dietto ile İdeal Kilonuza Kavuşun!

Günümüzde düzensiz beslenme ya da hareketsizlik nedeniyle oluşan fazla kilolardan Dietto ile kurtulmak oldukça kolay. fazla kilolarından şikayetçi olan herkesin aklında mutlaka diyet yapma fikri vardır. Ancak günlük hayatın koşuşturmacası içinde beslenmeye dikkat etmek oldukça zordur. İşyerinde sebze meyve bulmak sizin için külfetlidir. İşte bu sorunların farkında olarak size tek bir ürünle hem de sağlıklı bir şekilde zayıflamayı vaat ediyoruz.

Aç Kalmadan Zayıflayın

Diyet denilince akla ilk gelen aç kalmaktır. Dezpack Dietto ile aç kalmadan zayıflayacaksınız. Bu ürün Türk Gıda Kodeksi Kilo Verme Amaçlı Enerjisi Kısıtlanmış Gıdalar Tebliği’ne uygun olarak üretilmektedir. Buradan da anlayacağınız gibi amaç sizi aç bırakmak değil, daha az enerji alarak beslenmenizi sağlamaktır.

İçeriğinde herhangi bir ilaç ya da zararlı madde bulunmaz. Bunun yerine insan vücudunun ihtiyacı olan miktarda vitamin ve mineral içermektedir. Kalorisi kısıtlanan bu ürün yüksek oranda lif içermektedir. Bu sayede sindirim sistemini de çalıştırmaktadır.

Nasıl Kullanılır?

Dietto ürünleri yiyecek değil, tok tutan bir içecektir. Bilindiği gibi süt hem açlığı hem de susuzluğu gidermektedir. Dietto ürünü de yağsız ya da az yağlı süt ya da yoğurt ile karıştırılarak tüketilmektedir. Böylece hem kendinizi tok hissedecek, hem de gerekli besinleri alacaksınız. Fazla kaloriden ise kaçınmış olacaksınız. Bu ürünü kullanırken dilediğiniz kadar yağsız tuzsuz yeşillik, şekersiz çay kahve ya da içecek tüketebilirsiniz.

Dezpack Dietto ürünleri başlangıç evresi ve devam evresi olarak iki aşama halinde kullanılır.

Başlangıç Evresi Dietto Kullanımı

Dietto başlangıç evresinde vücudun bu ürüne alışması sağlanır. Günde 3 saatlik aralıklarla 200 ml Dietto tüketilebilir. Süt ya da yoğurtla karıştırdığınız bu gıda size her öğünde 226 kalori sağlayacaktır. bir günde 1 litre tüketim ile 1130 kalori almış olacaksınız.

Devam Evresi

2 günlük başlangıçtan sonra daha uzun süreli bir devam evresi sizi bekler. Bu evre asıl kilo verilen evredir. Bu evrede günde 5 saat aralıklarla 2 öğün Dezpack Dietto tüketilir. Her öğünde 300 ml tüketim mümkündür. Günlük 600 ml tüketim ile 500 kaloriye yakın kalori alınmaktadır.

Eğer bu besin sizin için yetersiz gelirse dilediğiniz kadar yeşil sebze tüketmek sizin için iyi bir çözümdür. Ara öğün olarak yeşillik sizi tatmin edecektir.

Dezpack Dietto Çeşitleri

Dietto ürünleri herkesin damak zevkine hitap etsin diye oldukça çeşitlidir. Çilek, çikolata, damla sakızı, Hindistan cevizi, muz ve vanilya aromalı olan seçenekler arasında seçim yapabilirsiniz. Bu ürünler iki farklı set halinde satılmaktadır. 16 günlük ya da 30 günlük set alabilirsiniz.

Dezpack Dietto ürünlerinin diğer zayıflama ürünlerinden en büyük farkı sağlıklı olmasıdır. Sizi güçten düşürmeden ve aç bırakmadan sağlıklı bir şekilde zayıflatmayı amaçlamaktadır.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir